2242-1-1/2X15FT
3M3M
2242-1-1/2X15FT Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: 3M
Περιγραφή προϊόντος TAPE ELECTRICAL BLK 1 1/2"X 5YDS
Φύλλα δεδομένων: 2242-1-1/2X15FT.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 2242-1-1/2X15FT Κατασκευαστής 3M
Διαθέσιμη ποσότητα 6484 pcs Φύλλο δεδομένων 2242-1-1/2X15FT.pdf
Πλάτος 1.50" (38.10mm) 1 1/2" Χρήση Electrically Insulating
Πάχος - Υποστήριξη, Μεταφορέας - Πάχος - Αυτοκόλλητα -
Πάχος 0.0300" (30.0 mils, 0.762mm) Εύρος θερμοκρασίας 194°F (90°C) Max
ταινία Είδος Electrical Ώρα έναρξης ζωής Date of Manufacture
Διάρκεια ζωής 60 Months Σειρά Scotch® 2242
Αλλα ονόματα 00054007413233
2242-1-1/2X15FT-ND
3M156240
Κατασκευαστής Standard Lead Time 3 Weeks
Μήκος 15' (4.6m) 5 yds Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Χρώμα Black Τη δημιουργία αντιγράφων ασφαλείας, Carrier Rubber
Συγκολλητικός Rubber, Self Fusing
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
2242-1032-N
2242-1032-N
Κατασκευαστές: RAF
Περιγραφή: HEX STANDOFF #10-32 NYLON 3/4"
Σε απόθεμα: 31176 pcs
Κατεβάστε: 2242-1032-N.pdf
RFQ
Κατασκευαστές: Agastat Relays / TE Connectivity
Περιγραφή: DRIVER
Σε απόθεμα: 490 pcs
Κατεβάστε:
RFQ
2242
Κατασκευαστές: Keystone Electronics Corp.
Περιγραφή: STRAP BATTERY 9V T-STYLE 6"LEAD
Σε απόθεμα: 139502 pcs
Κατεβάστε: 2242.pdf
2242-2X15FT
2242-2X15FT
Κατασκευαστές: 3M
Περιγραφή: 2"X15' 8 RLS/CS 1" CORE
Κατεβάστε: 2242-2X15FT.pdf
Κατασκευαστές: RAF
Περιγραφή: HEX STANDOFF #8-32 NYLON 3/4"
Κατεβάστε: 2242-832-N.pdf
2242-S
2242-S
Κατασκευαστές: Laird Technologies
Περιγραφή: SHEET SILICONE 101.6X152.4MM
Κατεβάστε: 2242-S.pdf
Περιγραφή: RFSW SIL PSA SH
Κατεβάστε: 2242.pdf
Κατασκευαστές: Adafruit
Περιγραφή: ADDRESS LED STRIP SERIAL RGB 1M
Περιγραφή: TAPE ELECTRICAL BLACK 3/4"X 5YDS
Κατεβάστε: 2242-3/4X15FT.pdf
2241C SL022
2241C SL022
Κατασκευαστές: Alpha Wire
Περιγραφή: CABLE 2COND 18AWG SHLD 500'
Σε απόθεμα: 220 pcs
Κατεβάστε: 2241C SL022.pdf
Κατασκευαστές: SCS
Περιγραφή: WRIST STRAP MAGSNAP W/CORD 12'
Περιγραφή: SHEET SILICONE 304.8X304.8MM
Σε απόθεμα: 477 pcs
Βιομηχανικά νέα
Ο Arduino θα διοργανώσει αύριο το συνέδριο της 19ης γενιάς
Θα είναι ανοιχτό σε όλους όσοι χρησιμοποιούν συσκευές ...
Raytheon κερδίζει σύμβαση Space Force OCX για να σβήσει το κιτ IBM για GPS III
Θα αντικαταστήσει τους υπολογιστές IBM που χρησιμοποιο...
500W PSU για θαλάσσια φορτία
Η θήκη ENMA500D24 / 2 × 27-CC, που διανέμεται με ονομαστική τάση ...
Η Melexis εγκαινιάζει τον αισθητήρα IC Hall Effect για ηλεκτρικό υποβοηθούμενο σύστημα διεύθυνσης
Με θερμοκρασία λειτουργίας μεταξύ -40 ° C℃  και 160 ℃, η ετ...
Η Nasa αναθέτει τη σύμβαση εμπορικού φορτίου για τη σεληνιακή Gateway στο SpaceX
Οι όροι της σύμβασης Logistics Services Gateway θα απαιτήσουν από τ...
Covid-19 3d εκτυπώσιμη μάσκα εγκεκριμένη - μόνο για εκτυπωτές MJF, αρχεία διαθέσιμα
Σχεδιασμένο από το Ινστιτούτο Πληροφορικής, Ρομποτική...
Η Toshiba εγκαινιάζει δύο MOSFET ισχύος 80V N-καναλιών