2216-GRAY-1Q-PARTAB
3M3M
3M
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: 3M
Περιγραφή προϊόντος SCOTCH-WELD EPOXY ADHESIVE 2
Φύλλα δεδομένων: 1.2216-GRAY-1Q-PARTAB.pdf2.2216-GRAY-1Q-PARTAB.pdf
Κατάσταση αποθεμάτων 509 pcs stock
Πλοίο από Χονγκ Κονγκ
Τρόπος αποστολής DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 509 pcs
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 2216-GRAY-1Q-PARTAB Κατασκευαστής 3M
Περιγραφή SCOTCH-WELD EPOXY ADHESIVE 2 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 509 pcs Φύλλο δεδομένων 1.2216-GRAY-1Q-PARTAB.pdf2.2216-GRAY-1Q-PARTAB.pdf
Τύπος Epoxy, 2 Part Πληροφορίες Αποστολής -
Σειρά Scotch-Weld™ Αλλα ονόματα 00021200203565
2216-GRAY-1Q-PARTAB-ND
3M158693
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 3 Weeks
Για χρήση με / Σχετικά προϊόντα Steel, Aluminum, Plastic, Rubber, Glass Χαρακτηριστικά Gray, 1 Quart
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
2216-GRAY-5G-PARTB
2216-GRAY-5G-PARTB
Σε απόθεμα: 251 pcs
Κατεβάστε: 2216-GRAY-5G-PARTB.pdf
RFQ
2215YA250821KCTSP
2215YA250821KCTSP
Κατασκευαστές: Knowles Syfer
Περιγραφή: CAP CER 820PF 250V C0G/NP0 2215
Σε απόθεμα: 25857 pcs
Κατεβάστε: 2215YA250821KCTSP.pdf
RFQ
2216
Κατασκευαστές: Keystone Electronics Corp.
Περιγραφή: HEX STANDOFF #8-32 ALUMINUM 3/8"
Σε απόθεμα: 382271 pcs
Κατεβάστε: 2216.pdf
2216-H
2216-H
Κατασκευαστές: Bourns, Inc.
Περιγραφή: FIXED IND 220UH 3.6A 83 MOHM TH