155224-6203-RA
3M3M
3M
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: 3M
Περιγραφή προϊόντος 2MM LATCH/EJECT HEADER 24 CONTAC
Φύλλα δεδομένων:
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
896 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 155224-6203-RA Κατασκευαστής 3M
Περιγραφή 2MM LATCH/EJECT HEADER 24 CONTAC Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 25691 pcs Φύλλο δεδομένων
Αξιολόγηση τάσης - Λήξη Solder
Στυλ Board to Cable/Wire Περιβάλλει Shrouded - 4 Wall
Σειρά 1552 Διαχωρισμός γραμμών - Ζευγαρώματα 0.079" (2.00mm)
Pitch - Ζευγαρώματα 0.079" (2.00mm) Συσκευασία Tray
Συνολικό μήκος επικοινωνίας - Αλλα ονόματα 00051111168790
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 105°C Αριθμός σειρών 2
Αριθμός θέσεων Loaded All Αριθμός θέσεων 24
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Υλικό ευφλεκτότητας Αξιολόγηση UL94 V-0 Ζευγαρωμένα στοίβαξης Heights -
Διαφορικό μετάδοσης δεδομένων Liquid Crystal Polymer (LCP), Glass Filled Ύψος μόνωσης 0.425" (10.80mm)
Χρώμα μόνωσης Black Προστασία Ingress -
Χαρακτηριστικά Keying Slot στερέωσης Τύπος Latch Lock/Eject Hooks
Λεπτομερής περιγραφή Connector Header Through Hole 24 position 0.079" (2.00mm) τρέχουσα Αξιολόγηση 1.25A
Επικοινωνία Τύπος Male Pin Επικοινωνήστε με το σχήμα Square
Επικοινωνία Υλικό Copper Alloy Μήκος επαφής - Δημοσίευση 0.155" (3.94mm)
Μήκος επαφής - Ζευγαρώματα 0.150" (3.81mm) Επικοινωνήστε με το Finish Thickness - Post 200.0µin (5.08µm)