12X12-6-4008W
3M3M
12X12-6-4008W Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: 3M
Περιγραφή προϊόντος TAPE DBL COATED NATURAL 12"X 12"
Φύλλα δεδομένων: 12X12-6-4008W.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του 12X12-6-4008W
Αριθμός εξαρτήματος 12X12-6-4008W Κατασκευαστής 3M
Περιγραφή TAPE DBL COATED NATURAL 12"X 12" Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4861 pcs Φύλλο δεδομένων 12X12-6-4008W.pdf
Πλάτος 12.00" (304.80mm) Χρήση Holding, Joining, Mounting
Πάχος - Υποστήριξη, Μεταφορέας - Πάχος - Αυτοκόλλητα -
Πάχος 0.1250" (125.0 mils, 3.175mm) 1/8" Εύρος θερμοκρασίας 70°F ~ 100°F (21°C ~ 38°C)
ταινία Είδος Double Coated, Double Sided Ώρα έναρξης ζωής Date of Manufacture
Διάρκεια ζωής 24 Months Σειρά 4008
Συσκευασία Bulk Αλλα ονόματα 12X1264008W
3M10013
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 3 Weeks
Μήκος 12.00" (304.80mm) Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant