12-50-3903-GRAY
3M3M
3M
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: 3M
Περιγραφή προϊόντος TAPE DUCT CLOTH GRAY 12"X 50YDS
Φύλλα δεδομένων: 12-50-3903-GRAY.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 12-50-3903-GRAY Κατασκευαστής 3M
Διαθέσιμη ποσότητα 1330 pcs Φύλλο δεδομένων 12-50-3903-GRAY.pdf
Πλάτος 12.00" (304.80mm) Χρήση -
Πάχος - Υποστήριξη, Μεταφορέας - Πάχος - Αυτοκόλλητα -
Πάχος 0.0065" (6.5 mils, 0.165mm) Εύρος θερμοκρασίας 200°F (93°C) Max