10368-C500-00
3M3M
10368-C500-00 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: 3M
Περιγραφή προϊόντος CONN BACKSHELL 68POS 60DEG SHLD
Φύλλα δεδομένων: 10368-C500-00.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του 10368-C500-00
Αριθμός εξαρτήματος 10368-C500-00 Κατασκευαστής 3M
Περιγραφή CONN BACKSHELL 68POS 60DEG SHLD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 9326 pcs Φύλλο δεδομένων 10368-C500-00.pdf
θωράκιση Shielded Σειρά 103, Mini D Ribbon (MDR)
Επιμετάλλωση Nickel Αλλα ονόματα 04548623355924
10368C50000
3M10696
JE150407607
Αριθμός θέσεων 68 Υλικό Zinc Alloy
Σκεύη Assembly Hardware, Cable Clamp Χαρακτηριστικά Latch Lock
Λεπτομερής περιγραφή 68 Position Two Piece Backshell Connector Silver 60° Shielded Χρώμα Silver
Τύπος καλωδίου Round καλώδιο εξόδου 60°
αξεσουάρ Τύπος Two Piece Backshell
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
10368-A230-00
10368-A230-00
Κατασκευαστές: 3M
Περιγραφή: JUNCTION SHELL 68POS
Σε απόθεμα: 6870 pcs
Κατεβάστε: 10368-A230-00.pdf
RFQ
Κατασκευαστές: Agastat Relays / TE Connectivity
Περιγραφή: CONN SHROUD COUPLING 4POS
Κατεβάστε: 103680-1.pdf
RFQ
Περιγραφή: CONN JUNCTION SHELL 68POS 60DEG
Κατεβάστε: 10368-A500-00.pdf
Περιγραφή: 05 MTE COUPLING SHRD SR
Κατεβάστε: 103680-2.pdf
Περιγραφή: 06 MTE COUPLING SHRD SR
10368-C200-00
10368-C200-00
Περιγραφή: CONN BACKSHELL 68POS 180DEG SHLD
Κατεβάστε: 10368-C200-00.pdf
Περιγραφή: CONN JUNCTION SHELL 68POS STRGT
Περιγραφή: CONN SHROUD 9POS .100 LATCHED
10368-32J0-006
10368-32J0-006
Περιγραφή: JUNCTION SHELL 68POS GRAY
Κατεβάστε: 10368-32J0-006.pdf
Περιγραφή: CONN SHROUD 8POS .100 LATCHED
Περιγραφή: CONN SHROUD 10POS .100 LATCHED
Βιομηχανικά νέα
Ο Arduino θα διοργανώσει αύριο το συνέδριο της 19ης γενιάς
Θα είναι ανοιχτό σε όλους όσοι χρησιμοποιούν συσκευές ...
Raytheon κερδίζει σύμβαση Space Force OCX για να σβήσει το κιτ IBM για GPS III
Θα αντικαταστήσει τους υπολογιστές IBM που χρησιμοποιο...
500W PSU για θαλάσσια φορτία
Η θήκη ENMA500D24 / 2 × 27-CC, που διανέμεται με ονομαστική τάση ...
Η Melexis εγκαινιάζει τον αισθητήρα IC Hall Effect για ηλεκτρικό υποβοηθούμενο σύστημα διεύθυνσης
Με θερμοκρασία λειτουργίας μεταξύ -40 ° C℃  και 160 ℃, η ετ...
Η Nasa αναθέτει τη σύμβαση εμπορικού φορτίου για τη σεληνιακή Gateway στο SpaceX
Οι όροι της σύμβασης Logistics Services Gateway θα απαιτήσουν από τ...
Covid-19 3d εκτυπώσιμη μάσκα εγκεκριμένη - μόνο για εκτυπωτές MJF, αρχεία διαθέσιμα
Σχεδιασμένο από το Ινστιτούτο Πληροφορικής, Ρομποτική...
Η Toshiba εγκαινιάζει δύο MOSFET ισχύος 80V N-καναλιών