1.625-5-4496B
3M3M
3M
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: 3M
Περιγραφή προϊόντος TAPE DBL COATED BLK 1 5/8"X 5YDS
Φύλλα δεδομένων: 1.625-5-4496B.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
4 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του 1.625-5-4496B
Αριθμός εξαρτήματος 1.625-5-4496B Κατασκευαστής 3M
Διαθέσιμη ποσότητα 4597 pcs Φύλλο δεδομένων 1.625-5-4496B.pdf
Πλάτος 1.63" (41.28mm) 1 5/8" Χρήση -
Πάχος - Υποστήριξη, Μεταφορέας - Πάχος - Αυτοκόλλητα -
Πάχος 0.0625" (62.5 mils, 1.588mm) Εύρος θερμοκρασίας 158°F (70°C) Max
ταινία Είδος Double Coated, Double Sided Ώρα έναρξης ζωής Date of Manufacture
Διάρκεια ζωής 24 Months Σειρά 4496B
Κατασκευαστής Standard Lead Time 3 Weeks Μήκος 15' (4.6m) 5 yds
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Χρώμα Black
Τη δημιουργία αντιγράφων ασφαλείας, Carrier Polyethylene Foam Συγκολλητικός Acrylic, 430
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
Περιγραφή: TAPE DBL COATED GRY 1 5/8"X 5YDS
Σε απόθεμα: 2472 pcs
Κατεβάστε: 1.625-5-4646.pdf
RFQ
1.625-5-4462W
1.625-5-4462W
Περιγραφή: TAPE DBL COATED WHT 1 5/8"X 5YDS
Σε απόθεμα: 6099 pcs
Κατεβάστε: 1.625-5-4462W.pdf
RFQ
Κατεβάστε: 1.625-5-4492W.pdf
1.625-5-4462B
1.625-5-4462B
Κατεβάστε: 1.625-5-4462B.pdf
Περιγραφή: TAPE DBL COATED CLR 1 5/8"X 5YDS
Κατεβάστε: 1.625-5-4910.pdf
Κατεβάστε: 1.625-5-4466B.pdf
Βιομηχανικά νέα
Ο Arduino θα διοργανώσει αύριο το συνέδριο της 19ης γενιάς
Θα είναι ανοιχτό σε όλους όσοι χρησιμοποιούν συσκευές ...
Raytheon κερδίζει σύμβαση Space Force OCX για να σβήσει το κιτ IBM για GPS III
Θα αντικαταστήσει τους υπολογιστές IBM που χρησιμοποιο...
500W PSU για θαλάσσια φορτία
Η θήκη ENMA500D24 / 2 × 27-CC, που διανέμεται με ονομαστική τάση ...
Η Melexis εγκαινιάζει τον αισθητήρα IC Hall Effect για ηλεκτρικό υποβοηθούμενο σύστημα διεύθυνσης
Με θερμοκρασία λειτουργίας μεταξύ -40 ° C℃  και 160 ℃, η ετ...
Η Nasa αναθέτει τη σύμβαση εμπορικού φορτίου για τη σεληνιακή Gateway στο SpaceX
Οι όροι της σύμβασης Logistics Services Gateway θα απαιτήσουν από τ...
Covid-19 3d εκτυπώσιμη μάσκα εγκεκριμένη - μόνο για εκτυπωτές MJF, αρχεία διαθέσιμα
Σχεδιασμένο από το Ινστιτούτο Πληροφορικής, Ρομποτική...
Η Toshiba εγκαινιάζει δύο MOSFET ισχύος 80V N-καναλιών