1.5-50-3903-RED
3M3M
3M
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: 3M
Περιγραφή προϊόντος TAPE DUCT CLOTH RED 1 1/2"X 50YD
Φύλλα δεδομένων: 1.5-50-3903-RED.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
4 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 1.5-50-3903-RED Κατασκευαστής 3M
Διαθέσιμη ποσότητα 6522 pcs Φύλλο δεδομένων 1.5-50-3903-RED.pdf
Πλάτος 1.50" (38.10mm) 1 1/2" Χρήση -
Πάχος - Υποστήριξη, Μεταφορέας - Πάχος - Αυτοκόλλητα -
Πάχος 0.0065" (6.5 mils, 0.165mm) Εύρος θερμοκρασίας 200°F (93°C) Max