0.5-50-3903-BLACK
3M3M
3M
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: 3M
Περιγραφή προϊόντος TAPE DUCT CLOTH BLK 1/2"X 50YDS
Φύλλα δεδομένων: 0.5-50-3903-BLACK.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
12 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 0.5-50-3903-BLACK Κατασκευαστής 3M
Διαθέσιμη ποσότητα 17263 pcs Φύλλο δεδομένων 0.5-50-3903-BLACK.pdf
Πλάτος 0.50" (12.70mm) 1/2" Χρήση -
Πάχος - Υποστήριξη, Μεταφορέας - Πάχος - Αυτοκόλλητα -
Πάχος 0.0065" (6.5 mils, 0.165mm) Εύρος θερμοκρασίας 200°F (93°C) Max
ταινία Είδος Duct Cloth Ώρα έναρξης ζωής Date of Manufacture
Διάρκεια ζωής 18 Months Σειρά 3903
Κατασκευαστής Standard Lead Time 3 Weeks Μήκος 150' (45.7m) 50 yds
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Χρώμα Black
Τη δημιουργία αντιγράφων ασφαλείας, Carrier Vinyl Συγκολλητικός Rubber
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
0.5-5-5559I
0.5-5-5559I
Περιγραφή: TAPE INDICATOR WHITE 1/2"X 5YDS
Σε απόθεμα: 5545 pcs
Κατεβάστε: 0.5-5-5559I.pdf
RFQ
0.5-5-471WHITE
0.5-5-471WHITE
Περιγραφή: 3M 471 VINYL WHITE TAPE - 0.5" X