1.5SMC350A-E3/9AT
Vishay Semiconductor Diodes Division
1.5SMC350A-E3/9AT Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος TVS DIODE 300VWM 482VC DO214AB
Φύλλα δεδομένων: 1.5SMC350A-E3/9AT.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
3500 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 1.5SMC350A-E3/9AT Κατασκευαστής Vishay Semiconductor Diodes Division
Διαθέσιμη ποσότητα 200938 pcs Φύλλο δεδομένων 1.5SMC350A-E3/9AT.pdf
Τάσης - Αντίστροφη Standoff (Τύπος) 1 Τάση - Σφίξιμο (Max) @ Ipp 333V
Τάση - Ανάλυση (Min) 300V Τάσης - Ανάλυση DO-214AB (SMCJ)
Τύπος Zener Σειρά 1.5SMC, TransZorb®
Κατάσταση RoHS Tape & Reel (TR) Ρεύμα ρεύματος - Χαμηλή συχνότητα General Purpose
Προστασία γραμμής ισχύος 1500W (1.5kW) Ισχύς - μέγιστη παλμός 3.1A
Πόλωση DO-214AB, SMC Θερμοκρασία λειτουργίας -65°C ~ 150°C (TJ)
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο ευαισθησίας υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατασκευαστής Standard Lead Time 39 Weeks Αριθμός εξαρτήματος κατασκευαστή 1.5SMC350A-E3/9AT
Περιγραφή TVS DIODE 300VWM 482VC DO214AB Τρέχουσα - μέγιστη παλμός (10 / 1000μs) 482V
Χωρητικότητα @ Συχνότητα - Αμφίδρομα κανάλια No
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
1.5SMC350A-M3/9AT
1.5SMC350A-M3/9AT
Περιγραφή: TVS DIODE 300VWM 482VC SMCJ
Σε απόθεμα: 108862 pcs
Κατεβάστε: 1.5SMC350A-M3/9AT.pdf
RFQ
1.5SMC350AHE3_A/I
1.5SMC350AHE3_A/I
Κατεβάστε: 1.5SMC350AHE3_A/I.pdf
RFQ
1.5SMC350A
1.5SMC350A
Κατασκευαστές: Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή: TVS DIODE 300V 482V DO214AB
Κατεβάστε: 1.5SMC350A.pdf
1.5SMC350A-E3/57T
1.5SMC350A-E3/57T
Κατασκευαστές: Electro-Films (EFI) / Vishay
Κατεβάστε: 1.5SMC350A-E3/57T.pdf
1.5SMC350AHE3_A/H
1.5SMC350AHE3_A/H
Κατεβάστε: 1.5SMC350AHE3_A/H.pdf
Κατασκευαστές: Bourns, Inc.
Κατεβάστε: 1.5SMC350A.pdf
1.5SMC350
1.5SMC350
Περιγραφή: TVS DIODE 300V 506.1V DO214AB
Κατεβάστε: 1.5SMC350.pdf
1.5SMC350AHE3_AIH
1.5SMC350AHE3_AIH
Κατεβάστε: 1.5SMC350AHE3_AIH.pdf
1.5SMC350A-M3/57T
1.5SMC350A-M3/57T
Κατεβάστε: 1.5SMC350A-M3/57T.pdf
1.5SMC350AHE3_ALL
1.5SMC350AHE3_ALL
Κατεβάστε: 1.5SMC350AHE3_ALL.pdf
1.5SMC33CAHM6G
1.5SMC33CAHM6G
Κατασκευαστές: TSC (Taiwan Semiconductor)
Περιγραφή: TVS DIODE 28.2V 45.7V DO214AB