1.5KE8.2-E3/54
Vishay Semiconductor Diodes Division
1.5KE8.2-E3/54 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος TVS DIODE 6.63VWM 12.5VC 1.5KE
Φύλλα δεδομένων: 1.5KE8.2-E3/54.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 1.5KE8.2-E3/54 Κατασκευαστής Vishay Semiconductor Diodes Division
Διαθέσιμη ποσότητα 4534 pcs Φύλλο δεδομένων 1.5KE8.2-E3/54.pdf
Τάσης - Αντίστροφη Standoff (Τύπος) 1 Τάση - Σφίξιμο (Max) @ Ipp 7.38V
Τάση - Ανάλυση (Min) 6.63V Τάσης - Ανάλυση 1.5KE
Τύπος Zener Σειρά TransZorb®
Κατάσταση RoHS Tape & Reel (TR) Ρεύμα ρεύματος - Χαμηλή συχνότητα General Purpose
Προστασία γραμμής ισχύος 1500W (1.5kW) Ισχύς - μέγιστη παλμός 120A
Πόλωση DO-201AA, DO-27, Axial Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 175°C (TJ)
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο ευαισθησίας υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Αριθμός εξαρτήματος κατασκευαστή 1.5KE8.2-E3/54 Περιγραφή TVS DIODE 6.63VWM 12.5VC 1.5KE
Τρέχουσα - μέγιστη παλμός (10 / 1000μs) 12.5V Χωρητικότητα @ Συχνότητα -
Αμφίδρομα κανάλια No
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
1.5KE8.2A R0G
1.5KE8.2A R0G
Κατασκευαστές: TSC (Taiwan Semiconductor)
Περιγραφή: TVS DIODE 7.02V 12.1V DO201