1.5KE170CHE3/54
Vishay Semiconductor Diodes Division
1.5KE170CHE3/54 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος TVS DIODE 138VWM 244VC 1.5KE
Φύλλα δεδομένων: 1.5KE170CHE3/54.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 1.5KE170CHE3/54 Κατασκευαστής Vishay Semiconductor Diodes Division
Διαθέσιμη ποσότητα 4174 pcs Φύλλο δεδομένων 1.5KE170CHE3/54.pdf
Τάση - Σφίξιμο (Max) @ Ipp 153V Τάσης - ράμπας 1
Τάση - Ανάλυση (Min) 138V Τάσης - Ανάλυση 1.5KE
Τύπος Zener Σειρά Automotive, AEC-Q101, TransZorb®
Κατάσταση RoHS Tape & Reel (TR) Ρεύμα ρεύματος - Χαμηλή συχνότητα Automotive
Προστασία γραμμής ισχύος 1500W (1.5kW) Ισχύς - μέγιστη παλμός 6.1A
Πόλωση DO-201AA, DO-27, Axial Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 175°C (TJ)
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο ευαισθησίας υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Αριθμός εξαρτήματος κατασκευαστή 1.5KE170CHE3/54 Περιγραφή TVS DIODE 138VWM 244VC 1.5KE
Τρέχουσα - μέγιστη παλμός (10 / 1000μs) 244V Χωρητικότητα @ Συχνότητα -
Αμφίδρομα κανάλια No
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
1.5KE170CATR
1.5KE170CATR
Κατασκευαστές: Sensitron Semiconductor / SMC Diode Solutions
Περιγραφή: TVS DIODE 145V 234V DO201AD
Σε απόθεμα: 368007 pcs
Κατεβάστε: 1.5KE170CATR.pdf
RFQ
1.5KE170CAHE3_A/D
1.5KE170CAHE3_A/D
Κατασκευαστές: Electro-Films (EFI) / Vishay
Περιγραφή: TVS DIODE 145V 234V 1.5KE