3KASMC30HE3/9AT
Vishay Semiconductor Diodes Division
3KASMC30HE3/9AT Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος TVS DIODE 30VWM 53.5VC DO214AB
Φύλλα δεδομένων: 3KASMC30HE3/9AT.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 3KASMC30HE3/9AT Κατασκευαστής Vishay Semiconductor Diodes Division
Διαθέσιμη ποσότητα 5130 pcs Φύλλο δεδομένων 3KASMC30HE3/9AT.pdf
Τάσης - Αντίστροφη Standoff (Τύπος) 1 Τάση - Σφίξιμο (Max) @ Ipp 33.3V
Τάση - Ανάλυση (Min) 30V Τάσης - Ανάλυση DO-214AB (SMCJ)
Τύπος Zener Σειρά Automotive, AEC-Q101, PAR®
Κατάσταση RoHS Tape & Reel (TR) Ρεύμα ρεύματος - Χαμηλή συχνότητα Automotive
Προστασία γραμμής ισχύος 3000W (3kW) Ισχύς - μέγιστη παλμός 56.1A
Πόλωση DO-214AB, SMC Θερμοκρασία λειτουργίας -65°C ~ 185°C (TJ)
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο ευαισθησίας υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Αριθμός εξαρτήματος κατασκευαστή 3KASMC30HE3/9AT Περιγραφή TVS DIODE 30VWM 53.5VC DO214AB
Τρέχουσα - μέγιστη παλμός (10 / 1000μs) 53.5V Χωρητικότητα @ Συχνότητα -
Αμφίδρομα κανάλια No
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
3KASMC33AHE3_A/H
3KASMC33AHE3_A/H
Κατασκευαστές: Electro-Films (EFI) / Vishay
Περιγραφή: TVS DIODE 33V 53.3V DO214AB
Σε απόθεμα: 4927 pcs
Κατεβάστε: 3KASMC33AHE3_A/H.pdf
RFQ
3KASMC30HE3_A/H
3KASMC30HE3_A/H
Περιγραφή: TVS DIODE 30V 53.5V DO214AB
Σε απόθεμα: 5677 pcs
Κατεβάστε: 3KASMC30HE3_A/H.pdf
RFQ
3KASMC30HE3/57T
3KASMC30HE3/57T
Κατεβάστε: 3KASMC30HE3/57T.pdf
3KASMC30AHM3_B/H
3KASMC30AHM3_B/H
Περιγραφή: TVS DIODE 30V 48.4V DO214AB
Κατεβάστε: 3KASMC30AHM3_B/H.pdf
3KASMC33AHE3_A/I
3KASMC33AHE3_A/I
Κατεβάστε: 3KASMC33AHE3_A/I.pdf
3KASMC30AHM3_B/I
3KASMC30AHM3_B/I
Περιγραφή: TVS DIODE 30VWM DO214AB
Κατεβάστε: 3KASMC30AHM3_B/I.pdf
3KASMC30AHM3_A/I
3KASMC30AHM3_A/I
Κατεβάστε: 3KASMC30AHM3_A/I.pdf
3KASMC30AHM3_A/H
3KASMC30AHM3_A/H
Κατεβάστε: 3KASMC30AHM3_A/H.pdf
3KASMC33AHE3/57T
3KASMC33AHE3/57T
Κατεβάστε: 3KASMC33AHE3/57T.pdf
3KASMC33AHE3/9AT
3KASMC33AHE3/9AT
Περιγραφή: TVS DIODE 33VWM 53.3VC DO214AB
Κατεβάστε: 3KASMC33AHE3/9AT.pdf
3KASMC30HE3_A/I
3KASMC30HE3_A/I
Κατεβάστε: 3KASMC30HE3_A/I.pdf
3KASMC30AHM3/57T
3KASMC30AHM3/57T
Κατεβάστε: 3KASMC30AHM3/57T.pdf
Βιομηχανικά νέα
Ο Arduino θα διοργανώσει αύριο το συνέδριο της 19ης γενιάς
Θα είναι ανοιχτό σε όλους όσοι χρησιμοποιούν συσκευές ...
Raytheon κερδίζει σύμβαση Space Force OCX για να σβήσει το κιτ IBM για GPS III
Θα αντικαταστήσει τους υπολογιστές IBM που χρησιμοποιο...
500W PSU για θαλάσσια φορτία
Η θήκη ENMA500D24 / 2 × 27-CC, που διανέμεται με ονομαστική τάση ...
Η Melexis εγκαινιάζει τον αισθητήρα IC Hall Effect για ηλεκτρικό υποβοηθούμενο σύστημα διεύθυνσης
Με θερμοκρασία λειτουργίας μεταξύ -40 ° C℃  και 160 ℃, η ετ...
Η Nasa αναθέτει τη σύμβαση εμπορικού φορτίου για τη σεληνιακή Gateway στο SpaceX
Οι όροι της σύμβασης Logistics Services Gateway θα απαιτήσουν από τ...
Covid-19 3d εκτυπώσιμη μάσκα εγκεκριμένη - μόνο για εκτυπωτές MJF, αρχεία διαθέσιμα
Σχεδιασμένο από το Ινστιτούτο Πληροφορικής, Ρομποτική...
Η Toshiba εγκαινιάζει δύο MOSFET ισχύος 80V N-καναλιών