Y16072R00000D9R
Vishay Foil Resistors (Division of Vishay Precisio
Y16072R00000D9R Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος RES SMD 2 OHM 1/2W 2516 WIDE
Φύλλα δεδομένων: Y16072R00000D9R.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος Y16072R00000D9R Κατασκευαστής Vishay Foil Resistors (Division of Vishay Precisio
Περιγραφή RES SMD 2 OHM 1/2W 2516 WIDE Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 12734 pcs Φύλλο δεδομένων Y16072R00000D9R.pdf
Τάση Αξιολόγηση - AC - Τάσης - Εργασίας 0.5W, 1/2W
Τάσης - Ανάλυση SMD Πάχος (Max) ±0.2ppm/°C
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.160" L x 0.250" W (4.06mm x 6.35mm) Σειρά VCS1625Z
Κατάσταση RoHS Tape & Reel (TR) Πόλωση Wide 2516 (6440 Metric), 1625
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 150°C Επίπεδο ευαισθησίας υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατασκευαστής Standard Lead Time 8 Weeks Αριθμός εξαρτήματος κατασκευαστή Y16072R00000D9R
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.040" (1.02mm) Χαρακτηριστικά Current Sense, Moisture Resistant, Non-Inductive
FIFO του 4 Διευρυμένη περιγραφή 2 Ohm ±0.5% 0.5W, 1/2W Chip Resistor Wide 2516 (6440 Metric), 1625 Current Sense, Moisture Resistant, Non-Inductive Metal Foil
ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) ±0.5% Περιγραφή RES SMD 2 OHM 1/2W 2516 WIDE