Y149669R8000A0W
Vishay Foil Resistors (Division of Vishay Precisio
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος RES SMD 69.8OHM 0.05% 0.15W 1206
Φύλλα δεδομένων: Y149669R8000A0W.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος Y149669R8000A0W Κατασκευαστής Vishay Foil Resistors (Division of Vishay Precisio
Περιγραφή RES SMD 69.8OHM 0.05% 0.15W 1206 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 18658 pcs Φύλλο δεδομένων Y149669R8000A0W.pdf
Τάση Αξιολόγηση - AC - Τάσης - Εργασίας 0.15W
Τάσης - Ανάλυση 1206 Πάχος (Max) ±2ppm/°C
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.126" L x 0.062" W (3.20mm x 1.57mm) Σειρά VSM
Κατάσταση RoHS Tray - Waffle Πόλωση 1206 (3216 Metric)
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 150°C Επίπεδο ευαισθησίας υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατασκευαστής Standard Lead Time 10 Weeks Αριθμός εξαρτήματος κατασκευαστή Y149669R8000A0W
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.025" (0.64mm) Χαρακτηριστικά Moisture Resistant, Non-Inductive
FIFO του 2 Διευρυμένη περιγραφή 69.8 Ohm ±0.05% 0.15W Chip Resistor 1206 (3216 Metric) Moisture Resistant, Non-Inductive Metal Foil
ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) ±0.05% Περιγραφή RES SMD 69.8OHM 0.05% 0.15W 1206