Y14870R04000F9R
Vishay Foil Resistors (Division of Vishay Precisio
Y14870R04000F9R Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος RES SMD 0.04 OHM 1% 1W 2512
Φύλλα δεδομένων: Y14870R04000F9R.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος Y14870R04000F9R Κατασκευαστής Vishay Foil Resistors (Division of Vishay Precisio
Περιγραφή RES SMD 0.04 OHM 1% 1W 2512 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 34662 pcs Φύλλο δεδομένων Y14870R04000F9R.pdf
Τάση Αξιολόγηση - AC - Τάσης - Εργασίας 1W
Τάσης - Ανάλυση - Πάχος (Max) ±15ppm/°C
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.250" L x 0.125" W (6.35mm x 3.18mm) Σειρά CSM
Κατάσταση RoHS Tape & Reel (TR) Πόλωση 2512 (6432 Metric)
Θερμοκρασία λειτουργίας -65°C ~ 170°C Επίπεδο ευαισθησίας υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατασκευαστής Standard Lead Time 15 Weeks Αριθμός εξαρτήματος κατασκευαστή Y14870R04000F9R
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.035" (0.89mm) Χαρακτηριστικά Current Sense, Moisture Resistant
FIFO του 4 Διευρυμένη περιγραφή 0.04 Ohm ±1% 1W Chip Resistor 2512 (6432 Metric) Current Sense, Moisture Resistant Metal Foil
ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) ±1% Περιγραφή RES SMD 0.04 OHM 1% 1W 2512