Y008911K3000AR1R
Vishay Foil Resistors (Division of Vishay Precisio
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος RES 11.3K OHM 0.6W 0.05% RADIAL
Φύλλα δεδομένων: Y008911K3000AR1R.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
2500 pcs
  • Μήνυμα
Περιγραφή RES 11.3K OHM 0.6W 0.05% RADIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 11393 pcs Φύλλο δεδομένων Y008911K3000AR1R.pdf
Τάση Αξιολόγηση - AC - Τάσης - Εργασίας 0.6W
Τάσης - Ανάλυση - Πάχος (Max) ±5ppm/°C
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.300" L x 0.105" W (7.62mm x 2.67mm) Σειρά RNC90Y
Κατάσταση RoHS Tape & Reel (TR) Πόλωση Radial
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C Επίπεδο ευαισθησίας υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατασκευαστής Standard Lead Time 13 Weeks Αριθμός εξαρτήματος κατασκευαστή Y008911K3000AR1R
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.336" (8.53mm) Χαρακτηριστικά Moisture Resistant, Non-Inductive
FIFO του 2 Διευρυμένη περιγραφή 11.3k Ohm ±0.05% 0.6W Through Hole Resistor Radial Moisture Resistant, Non-Inductive Metal Foil
ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) ±0.05% Περιγραφή RES 11.3K OHM 0.6W 0.05% RADIAL