63ZL470MEFC12.5X30
RubyconRubycon
63ZL470MEFC12.5X30 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Rubycon
Περιγραφή προϊόντος CAP ALUM 470UF 20% 63V RADIAL
Φύλλα δεδομένων: 1.63ZL470MEFC12.5X30.pdf2.63ZL470MEFC12.5X30.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
600 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 63ZL470MEFC12.5X30 Κατασκευαστής Rubycon
Περιγραφή CAP ALUM 470UF 20% 63V RADIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 96214 pcs Φύλλο δεδομένων 1.63ZL470MEFC12.5X30.pdf2.63ZL470MEFC12.5X30.pdf
Ανοχή 470µF Surface Mount Οικόπεδο 0.197" (5.00mm)
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.492" Dia (12.50mm) Σειρά ZL
Κατάσταση RoHS Bulk Ρεύμα ρεύματος - Χαμηλή συχνότητα General Purpose
Ripple Current Polar Πόλωση Radial, Can
Pitch - Σύνδεσμος 63V Συσκευασία / υπόθεση -
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 105°C Αριθμός των πυκνωτών 1.2375A @ 120Hz
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο ευαισθησίας υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατασκευαστής Standard Lead Time 16 Weeks Αριθμός εξαρτήματος κατασκευαστή 63ZL470MEFC12.5X30
Ισόβια @ Temp. - Αντίσταση 39 mOhm
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 1.260" (32.00mm) Διευρυμένη περιγραφή 470µF 63V Aluminum Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C
ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) ±20% Περιγραφή CAP ALUM 470UF 20% 63V RADIAL
εφαρμογές 5000 Hrs @ 105°C