63YXJ10M5X11
RubyconRubycon
Rubycon
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Rubycon
Περιγραφή προϊόντος CAP ALUM 10UF 20% 63V RADIAL
Φύλλα δεδομένων: 1.63YXJ10M5X11.pdf2.63YXJ10M5X11.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
3000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του 63YXJ10M5X11
Αριθμός εξαρτήματος 63YXJ10M5X11 Κατασκευαστής Rubycon
Περιγραφή CAP ALUM 10UF 20% 63V RADIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 1266954 pcs Φύλλο δεδομένων 1.63YXJ10M5X11.pdf2.63YXJ10M5X11.pdf
Ανοχή 10µF Surface Mount Οικόπεδο 0.079" (2.00mm)
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.197" Dia (5.00mm) Σειρά YXJ
Κατάσταση RoHS Bulk Ρεύμα ρεύματος - Χαμηλή συχνότητα General Purpose
Ripple Current Polar Πόλωση Radial, Can
Pitch - Σύνδεσμος 63V Συσκευασία / υπόθεση -
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 105°C Αριθμός των πυκνωτών 72.66mA @ 120Hz
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο ευαισθησίας υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατασκευαστής Standard Lead Time 17 Weeks Αριθμός εξαρτήματος κατασκευαστή 63YXJ10M5X11
Ισόβια @ Temp. - Αντίσταση 880 mOhm
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.492" (12.50mm) Διευρυμένη περιγραφή 10µF 63V Aluminum Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C
ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) ±20% Περιγραφή CAP ALUM 10UF 20% 63V RADIAL
εφαρμογές 5000 Hrs @ 105°C