63RX301500M18X40
RubyconRubycon
63RX301500M18X40 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Rubycon
Περιγραφή προϊόντος CAP ALUM 1500UF 20% 63V RADIAL
Φύλλα δεδομένων: 1.63RX301500M18X40.pdf2.63RX301500M18X40.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 63RX301500M18X40 Κατασκευαστής Rubycon
Περιγραφή CAP ALUM 1500UF 20% 63V RADIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 52751 pcs Φύλλο δεδομένων 1.63RX301500M18X40.pdf2.63RX301500M18X40.pdf
Ανοχή 1500µF Surface Mount Οικόπεδο 0.295" (7.50mm)
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.709" Dia (18.00mm) Σειρά RX30
Κατάσταση RoHS Bulk Ρεύμα ρεύματος - Χαμηλή συχνότητα Automotive
Ripple Current Polar Πόλωση Radial, Can
Pitch - Σύνδεσμος 63V Συσκευασία / υπόθεση -
Άλλα ονόματα 1189-1481 Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 130°C
Αριθμός των πυκνωτών 1.8A τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο ευαισθησίας υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 16 Weeks
Αριθμός εξαρτήματος κατασκευαστή 63RX301500M18X40 Ισόβια @ Temp. -
Αντίσταση 43 mOhm Ύψος - Καθήμενοι (Max) 1.654" (42.00mm)
Διευρυμένη περιγραφή 1500µF 63V Aluminum Capacitors Radial, Can 4000 Hrs @ 130°C ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) ±20%
Περιγραφή CAP ALUM 1500UF 20% 63V RADIAL εφαρμογές 4000 Hrs @ 130°C