63MXG2200MEFCSN20X35
RubyconRubycon
63MXG2200MEFCSN20X35 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Rubycon
Περιγραφή προϊόντος CAP ALUM 2200UF 20% 63V SNAP
Φύλλα δεδομένων: 1.63MXG2200MEFCSN20X35.pdf2.63MXG2200MEFCSN20X35.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 63MXG2200MEFCSN20X35 Κατασκευαστής Rubycon
Περιγραφή CAP ALUM 2200UF 20% 63V SNAP Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 86513 pcs Φύλλο δεδομένων 1.63MXG2200MEFCSN20X35.pdf2.63MXG2200MEFCSN20X35.pdf
Ανοχή 2200µF Surface Mount Οικόπεδο 0.394" (10.00mm)
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.787" Dia (20.00mm) Σειρά MXG
Κατάσταση RoHS Bulk Ρεύμα ρεύματος - Χαμηλή συχνότητα General Purpose
Ripple Current Polar Πόλωση Radial, Can - Snap-In
Pitch - Σύνδεσμος 63V Συσκευασία / υπόθεση -
Άλλα ονόματα 1189-2865 Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 105°C
Αριθμός των πυκνωτών 1.82A τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο ευαισθησίας υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 16 Weeks
Αριθμός εξαρτήματος κατασκευαστή 63MXG2200MEFCSN20X35 Ισόβια @ Temp. -
Αντίσταση - Ύψος - Καθήμενοι (Max) 1.457" (37.00mm)
Διευρυμένη περιγραφή 2200µF 63V Aluminum Capacitors Radial, Can - Snap-In 2000 Hrs @ 105°C ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) ±20%
Περιγραφή CAP ALUM 2200UF 20% 63V SNAP εφαρμογές 2000 Hrs @ 105°C