63MU103M2012
RubyconRubycon
Rubycon
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Rubycon
Περιγραφή προϊόντος CAP FILM 0.01UF 20% 63VDC 0805
Φύλλα δεδομένων: 63MU103M2012.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
3000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του 63MU103M2012
Αριθμός εξαρτήματος 63MU103M2012 Κατασκευαστής Rubycon
Περιγραφή CAP FILM 0.01UF 20% 63VDC 0805 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 67569 pcs Φύλλο δεδομένων 63MU103M2012.pdf
Τάση Αξιολόγηση - DC - Ανοχή 10000pF
Λήξη - Surface Mount Οικόπεδο -
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Σειρά PMLCAP®, MU
Ρεύμα ρεύματος - Χαμηλή συχνότητα DC Link, DC Filtering Πόλωση 0805 (2012 Metric)
Άλλα ονόματα 63MU0.0102012X
63MU0.0102012X-ND
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο ευαισθησίας υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατασκευαστής Standard Lead Time 16 Weeks Αριθμός εξαρτήματος κατασκευαστή 63MU103M2012
Ισόβια @ Temp. - Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.039" (1.00mm)
Χαρακτηριστικά - Διευρυμένη περιγραφή 10000pF ±20% Film Capacitor 63V Acrylic, Metallized 0805 (2012 Metric)
ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) ±20% διηλεκτρική Διάμετρος Acrylic, Metallized
Περιγραφή CAP FILM 0.01UF 20% 63VDC 0805 Τρέχουσες - Διαρροή 63V