50PK3R3MEFC5X11
RubyconRubycon
50PK3R3MEFC5X11 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Rubycon
Περιγραφή προϊόντος CAP ALUM 3.3UF 20% 50V RADIAL
Φύλλα δεδομένων: 1.50PK3R3MEFC5X11.pdf2.50PK3R3MEFC5X11.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
3000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 50PK3R3MEFC5X11 Κατασκευαστής Rubycon
Περιγραφή CAP ALUM 3.3UF 20% 50V RADIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 1225256 pcs Φύλλο δεδομένων 1.50PK3R3MEFC5X11.pdf2.50PK3R3MEFC5X11.pdf
Ανοχή 3.3µF Surface Mount Οικόπεδο 0.079" (2.00mm)
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.197" Dia (5.00mm) Σειρά PK
Κατάσταση RoHS Bulk Ρεύμα ρεύματος - Χαμηλή συχνότητα General Purpose
Ripple Current - Πόλωση Radial, Can
Pitch - Σύνδεσμος 50V Συσκευασία / υπόθεση -
Άλλα ονόματα 1189-1396 Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C
Αριθμός των πυκνωτών 35mA τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο ευαισθησίας υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 17 Weeks
Αριθμός εξαρτήματος κατασκευαστή 50PK3R3MEFC5X11 Ισόβια @ Temp. -
Αντίσταση - Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.492" (12.50mm)
Διευρυμένη περιγραφή 3.3µF 50V Aluminum Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) ±20%
Περιγραφή CAP ALUM 3.3UF 20% 50V RADIAL εφαρμογές 2000 Hrs @ 85°C