50MH54R7MTZ5X5
RubyconRubycon
50MH54R7MTZ5X5 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Rubycon
Περιγραφή προϊόντος CAP ALUM 4.7UF 20% 50V RADIAL
Φύλλα δεδομένων: 1.50MH54R7MTZ5X5.pdf2.50MH54R7MTZ5X5.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
2000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 50MH54R7MTZ5X5 Κατασκευαστής Rubycon
Περιγραφή CAP ALUM 4.7UF 20% 50V RADIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 1258209 pcs Φύλλο δεδομένων 1.50MH54R7MTZ5X5.pdf2.50MH54R7MTZ5X5.pdf
Ανοχή 4.7µF Surface Mount Οικόπεδο 0.079" (2.00mm)
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.197" Dia (5.00mm) Σειρά MH5
Κατάσταση RoHS Bulk Ρεύμα ρεύματος - Χαμηλή συχνότητα General Purpose
Ripple Current Polar Πόλωση Radial, Can
Pitch - Σύνδεσμος 50V Συσκευασία / υπόθεση -
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 105°C Αριθμός των πυκνωτών 18mA @ 120Hz
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο ευαισθησίας υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατασκευαστής Standard Lead Time 11 Weeks Αριθμός εξαρτήματος κατασκευαστή 50MH54R7MTZ5X5
Ισόβια @ Temp. - Αντίσταση -
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.256" (6.50mm) Διευρυμένη περιγραφή 4.7µF 50V Aluminum Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 105°C
ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) ±20% Περιγραφή CAP ALUM 4.7UF 20% 50V RADIAL
εφαρμογές 1000 Hrs @ 105°C