400TXW100MEFC16X35
RubyconRubycon
400TXW100MEFC16X35 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Rubycon
Περιγραφή προϊόντος CAP ALUM 100UF 20% 400V RADIAL
Φύλλα δεδομένων: 1.400TXW100MEFC16X35.pdf2.400TXW100MEFC16X35.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 400TXW100MEFC16X35 Κατασκευαστής Rubycon
Περιγραφή CAP ALUM 100UF 20% 400V RADIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 90526 pcs Φύλλο δεδομένων 1.400TXW100MEFC16X35.pdf2.400TXW100MEFC16X35.pdf
Ανοχή 100µF Surface Mount Οικόπεδο 0.295" (7.50mm)
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.630" Dia (16.00mm) Σειρά TXW
Κατάσταση RoHS Bulk Ρεύμα ρεύματος - Χαμηλή συχνότητα General Purpose
Ripple Current Polar Πόλωση Radial, Can
Pitch - Σύνδεσμος 400V Συσκευασία / υπόθεση -
Άλλα ονόματα 1189-1768
400TXW100MEFC16X35-ND
Θερμοκρασία λειτουργίας -25°C ~ 105°C
Αριθμός των πυκνωτών 740mA τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο ευαισθησίας υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 16 Weeks
Αριθμός εξαρτήματος κατασκευαστή 400TXW100MEFC16X35 Ισόβια @ Temp. -
Αντίσταση - Ύψος - Καθήμενοι (Max) 1.476" (37.50mm)
Διευρυμένη περιγραφή 100µF 400V Aluminum Capacitors Radial, Can 12000 Hrs @ 105°C ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) ±20%
Περιγραφή CAP ALUM 100UF 20% 400V RADIAL εφαρμογές 12000 Hrs @ 105°C