35SEV220M10X10.5
RubyconRubycon
35SEV220M10X10.5 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Rubycon
Περιγραφή προϊόντος CAP ALUM 220UF 20% 35V SMD
Φύλλα δεδομένων: 1.35SEV220M10X10.5.pdf2.35SEV220M10X10.5.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 35SEV220M10X10.5 Κατασκευαστής Rubycon
Περιγραφή CAP ALUM 220UF 20% 35V SMD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 442227 pcs Φύλλο δεδομένων 1.35SEV220M10X10.5.pdf2.35SEV220M10X10.5.pdf
Ανοχή 220µF Surface Mount Οικόπεδο -
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.394" Dia (10.00mm) Σειρά SEV
Κατάσταση RoHS Tape & Reel (TR) Ρεύμα ρεύματος - Χαμηλή συχνότητα General Purpose
Ripple Current Polar Πόλωση Radial, Can - SMD
Pitch - Σύνδεσμος 35V Συσκευασία / υπόθεση 0.406" L x 0.406" W (10.30mm x 10.30mm)
Άλλα ονόματα 1189-3087-2
35SEV220M10X10.5-ND
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C
Αριθμός των πυκνωτών 570mA τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο ευαισθησίας υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 16 Weeks
Αριθμός εξαρτήματος κατασκευαστή 35SEV220M10X10.5 Ισόβια @ Temp. -
Αντίσταση - Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.413" (10.50mm)
Διευρυμένη περιγραφή 220µF 35V Aluminum Capacitors Radial, Can - SMD 2000 Hrs @ 85°C ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) ±20%
Περιγραφή CAP ALUM 220UF 20% 35V SMD εφαρμογές 2000 Hrs @ 85°C