200KXW470MEFC30X20
RubyconRubycon
200KXW470MEFC30X20 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Rubycon
Περιγραφή προϊόντος CAP ALUM 470UF 20% 200V RADIAL
Φύλλα δεδομένων: 1.200KXW470MEFC30X20.pdf2.200KXW470MEFC30X20.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
100 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 200KXW470MEFC30X20 Κατασκευαστής Rubycon
Περιγραφή CAP ALUM 470UF 20% 200V RADIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 34231 pcs Φύλλο δεδομένων 1.200KXW470MEFC30X20.pdf2.200KXW470MEFC30X20.pdf
Ανοχή 470µF Surface Mount Οικόπεδο -
Μέγεθος / Διαστάσεις - Σειρά KXW
Κατάσταση RoHS Bulk Ρεύμα ρεύματος - Χαμηλή συχνότητα General Purpose
Ripple Current Polar Πόλωση Radial, Can
Pitch - Σύνδεσμος 200V Συσκευασία / υπόθεση -
Θερμοκρασία λειτουργίας -25°C ~ 105°C Αριθμός των πυκνωτών 1.27A
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο ευαισθησίας υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατασκευαστής Standard Lead Time 16 Weeks Αριθμός εξαρτήματος κατασκευαστή 200KXW470MEFC30X20
Ισόβια @ Temp. - Αντίσταση -
Ύψος - Καθήμενοι (Max) - Διευρυμένη περιγραφή 470µF 200V Aluminum Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 105°C
ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) ±20% Περιγραφή CAP ALUM 470UF 20% 200V RADIAL
εφαρμογές 2000 Hrs @ 105°C