16YXG150MEFCT15X11
RubyconRubycon
16YXG150MEFCT15X11 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Rubycon
Περιγραφή προϊόντος CAP ALUM 150UF 20% 16V RADIAL
Φύλλα δεδομένων: 1.16YXG150MEFCT15X11.pdf2.16YXG150MEFCT15X11.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
2000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 16YXG150MEFCT15X11 Κατασκευαστής Rubycon
Περιγραφή CAP ALUM 150UF 20% 16V RADIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 1235549 pcs Φύλλο δεδομένων 1.16YXG150MEFCT15X11.pdf2.16YXG150MEFCT15X11.pdf
Ανοχή 150µF Surface Mount Οικόπεδο 0.079" (2.00mm)
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.197" Dia (5.00mm) Σειρά YXG
Κατάσταση RoHS Tape & Box (TB) Ρεύμα ρεύματος - Χαμηλή συχνότητα General Purpose
Ripple Current - Πόλωση Radial, Can
Pitch - Σύνδεσμος 16V Συσκευασία / υπόθεση -
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 105°C Αριθμός των πυκνωτών -
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο ευαισθησίας υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατασκευαστής Standard Lead Time 16 Weeks Αριθμός εξαρτήματος κατασκευαστή 16YXG150MEFCT15X11
Ισόβια @ Temp. - Αντίσταση -
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.492" (12.50mm) Διευρυμένη περιγραφή 150µF 16V Aluminum Capacitors Radial, Can 3000 Hrs @ 105°C
ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) ±20% Περιγραφή CAP ALUM 150UF 20% 16V RADIAL
εφαρμογές 3000 Hrs @ 105°C