16TWL47MEFC5X11
RubyconRubycon
Rubycon
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Rubycon
Περιγραφή προϊόντος CAP ALUM 47UF 20% 16V RADIAL
Φύλλα δεδομένων: 1.16TWL47MEFC5X11.pdf2.16TWL47MEFC5X11.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
3000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 16TWL47MEFC5X11 Κατασκευαστής Rubycon
Περιγραφή CAP ALUM 47UF 20% 16V RADIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 1219306 pcs Φύλλο δεδομένων 1.16TWL47MEFC5X11.pdf2.16TWL47MEFC5X11.pdf
Ανοχή 47µF Surface Mount Οικόπεδο 0.079" (2.00mm)
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.197" Dia (5.00mm) Σειρά TWL
Κατάσταση RoHS Bulk Ρεύμα ρεύματος - Χαμηλή συχνότητα General Purpose
Ripple Current - Πόλωση Radial, Can
Pitch - Σύνδεσμος 16V Συσκευασία / υπόθεση -
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C Αριθμός των πυκνωτών 120mA
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο ευαισθησίας υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατασκευαστής Standard Lead Time 16 Weeks Αριθμός εξαρτήματος κατασκευαστή 16TWL47MEFC5X11
Ισόβια @ Temp. - Αντίσταση -
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.492" (12.50mm) Διευρυμένη περιγραφή 47µF 16V Aluminum Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C
ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) ±20% Περιγραφή CAP ALUM 47UF 20% 16V RADIAL
εφαρμογές 2000 Hrs @ 85°C