10YXG100MEFCTA5X11
RubyconRubycon
Rubycon
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Rubycon
Περιγραφή προϊόντος CAP ALUM 100UF 20% 10V RADIAL
Φύλλα δεδομένων: 1.10YXG100MEFCTA5X11.pdf2.10YXG100MEFCTA5X11.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
2000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 10YXG100MEFCTA5X11 Κατασκευαστής Rubycon
Περιγραφή CAP ALUM 100UF 20% 10V RADIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 1228372 pcs Φύλλο δεδομένων 1.10YXG100MEFCTA5X11.pdf2.10YXG100MEFCTA5X11.pdf
Ανοχή 100µF Surface Mount Οικόπεδο 0.079" (2.00mm)
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.197" Dia (5.00mm) Σειρά YXG
Κατάσταση RoHS Tape & Box (TB) Ρεύμα ρεύματος - Χαμηλή συχνότητα General Purpose
Ripple Current Polar Πόλωση Radial, Can
Pitch - Σύνδεσμος 10V Συσκευασία / υπόθεση -
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 105°C Αριθμός των πυκνωτών 105mA @ 120Hz
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο ευαισθησίας υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατασκευαστής Standard Lead Time 17 Weeks Αριθμός εξαρτήματος κατασκευαστή 10YXG100MEFCTA5X11
Ισόβια @ Temp. - Αντίσταση 580 mOhm
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.492" (12.50mm) Διευρυμένη περιγραφή 100µF 10V Aluminum Capacitors Radial, Can 3000 Hrs @ 105°C
ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) ±20% Περιγραφή CAP ALUM 100UF 20% 10V RADIAL
εφαρμογές 3000 Hrs @ 105°C