10MH7100MEFCTZ6.3X7
RubyconRubycon
10MH7100MEFCTZ6.3X7 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Rubycon
Περιγραφή προϊόντος CAP ALUM 100UF 20% 10V RADIAL
Φύλλα δεδομένων: 1.10MH7100MEFCTZ6.3X7.pdf2.10MH7100MEFCTZ6.3X7.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
5000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 10MH7100MEFCTZ6.3X7 Κατασκευαστής Rubycon
Περιγραφή CAP ALUM 100UF 20% 10V RADIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 1210890 pcs Φύλλο δεδομένων 1.10MH7100MEFCTZ6.3X7.pdf2.10MH7100MEFCTZ6.3X7.pdf
Ανοχή 100µF Surface Mount Οικόπεδο 0.098" (2.50mm)
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.248" Dia (6.30mm) Σειρά MH7
Κατάσταση RoHS Tape & Box (TB) Ρεύμα ρεύματος - Χαμηλή συχνότητα General Purpose
Ripple Current - Πόλωση Radial, Can
Pitch - Σύνδεσμος 10V Συσκευασία / υπόθεση -
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 105°C Αριθμός των πυκνωτών 87mA
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο ευαισθησίας υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατασκευαστής Standard Lead Time 16 Weeks Αριθμός εξαρτήματος κατασκευαστή 10MH7100MEFCTZ6.3X7
Ισόβια @ Temp. - Αντίσταση -
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.335" (8.50mm) Διευρυμένη περιγραφή 100µF 10V Aluminum Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 105°C
ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) ±20% Περιγραφή CAP ALUM 100UF 20% 10V RADIAL
εφαρμογές 1000 Hrs @ 105°C