10MH547MEFCTZ6.3X5
RubyconRubycon
10MH547MEFCTZ6.3X5 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Rubycon
Περιγραφή προϊόντος CAP ALUM 47UF 20% 10V RADIAL
Φύλλα δεδομένων: 1.10MH547MEFCTZ6.3X5.pdf2.10MH547MEFCTZ6.3X5.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
5000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 10MH547MEFCTZ6.3X5 Κατασκευαστής Rubycon
Περιγραφή CAP ALUM 47UF 20% 10V RADIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 1178727 pcs Φύλλο δεδομένων 1.10MH547MEFCTZ6.3X5.pdf2.10MH547MEFCTZ6.3X5.pdf
Ανοχή 47µF Surface Mount Οικόπεδο 0.098" (2.50mm)
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.248" Dia (6.30mm) Σειρά MH5
Κατάσταση RoHS Tape & Box (TB) Ρεύμα ρεύματος - Χαμηλή συχνότητα General Purpose
Ripple Current - Πόλωση Radial, Can
Pitch - Σύνδεσμος 10V Συσκευασία / υπόθεση -
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 105°C Αριθμός των πυκνωτών 52mA
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο ευαισθησίας υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατασκευαστής Standard Lead Time 16 Weeks Αριθμός εξαρτήματος κατασκευαστή 10MH547MEFCTZ6.3X5
Ισόβια @ Temp. - Αντίσταση -
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.256" (6.50mm) Διευρυμένη περιγραφή 47µF 10V Aluminum Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 105°C
ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) ±20% Περιγραφή CAP ALUM 47UF 20% 10V RADIAL
εφαρμογές 1000 Hrs @ 105°C