100YXF2.2MEFCTA5X11
RubyconRubycon
100YXF2.2MEFCTA5X11 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Rubycon
Περιγραφή προϊόντος CAP ALUM 2.2UF 20% 100V RADIAL
Φύλλα δεδομένων: 1.100YXF2.2MEFCTA5X11.pdf2.100YXF2.2MEFCTA5X11.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
2000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 100YXF2.2MEFCTA5X11 Κατασκευαστής Rubycon
Περιγραφή CAP ALUM 2.2UF 20% 100V RADIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 1141084 pcs Φύλλο δεδομένων 1.100YXF2.2MEFCTA5X11.pdf2.100YXF2.2MEFCTA5X11.pdf
Ανοχή 2.2µF Surface Mount Οικόπεδο 0.079" (2.00mm)
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.197" Dia (5.00mm) Σειρά YXF
Κατάσταση RoHS Tape & Box (TB) Ρεύμα ρεύματος - Χαμηλή συχνότητα General Purpose
Ripple Current Polar Πόλωση Radial, Can
Pitch - Σύνδεσμος 100V Συσκευασία / υπόθεση -
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 105°C Αριθμός των πυκνωτών 12.6mA
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο ευαισθησίας υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατασκευαστής Standard Lead Time 16 Weeks Αριθμός εξαρτήματος κατασκευαστή 100YXF2.2MEFCTA5X11
Ισόβια @ Temp. - Αντίσταση 3 Ohm
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.492" (12.50mm) Διευρυμένη περιγραφή 2.2µF 100V Aluminum Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C
ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) ±20% Περιγραφή CAP ALUM 2.2UF 20% 100V RADIAL
εφαρμογές 5000 Hrs @ 105°C