100MXG1000MEFCSN22X30
RubyconRubycon
100MXG1000MEFCSN22X30 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Rubycon
Περιγραφή προϊόντος CAP ALUM 1000UF 20% 100V SNAP
Φύλλα δεδομένων: 1.100MXG1000MEFCSN22X30.pdf2.100MXG1000MEFCSN22X30.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 100MXG1000MEFCSN22X30 Κατασκευαστής Rubycon
Περιγραφή CAP ALUM 1000UF 20% 100V SNAP Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 87404 pcs Φύλλο δεδομένων 1.100MXG1000MEFCSN22X30.pdf2.100MXG1000MEFCSN22X30.pdf
Ανοχή 1000µF Surface Mount Οικόπεδο 0.394" (10.00mm)
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.866" Dia (22.00mm) Σειρά MXG
Κατάσταση RoHS Bulk Ρεύμα ρεύματος - Χαμηλή συχνότητα General Purpose
Ripple Current Polar Πόλωση Radial, Can - Snap-In
Pitch - Σύνδεσμος 100V Συσκευασία / υπόθεση -
Άλλα ονόματα 1189-2832 Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 105°C
Αριθμός των πυκνωτών 1.47A τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο ευαισθησίας υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 16 Weeks
Αριθμός εξαρτήματος κατασκευαστή 100MXG1000MEFCSN22X30 Ισόβια @ Temp. -
Αντίσταση - Ύψος - Καθήμενοι (Max) 1.260" (32.00mm)
Διευρυμένη περιγραφή 1000µF 100V Aluminum Capacitors Radial, Can - Snap-In 2000 Hrs @ 105°C ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) ±20%
Περιγραφή CAP ALUM 1000UF 20% 100V SNAP εφαρμογές 2000 Hrs @ 105°C