PH1-820/110-161
On Shore Technology Inc.On Shore Technology Inc.
On Shore Technology Inc.
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος CONN HEADER 16POS VERT .1" GOLD
Φύλλα δεδομένων: PH1-820/110-161.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
200 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος PH1-820/110-161 Κατασκευαστής On Shore Technology Inc.
Περιγραφή CONN HEADER 16POS VERT .1" GOLD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 144658 pcs Φύλλο δεδομένων PH1-820/110-161.pdf
Τάσης - DC Spark Over (Nom) Phosphor Bronze Πληκτρολογήστε Χαρακτηριστικά -
Λήξη Solder Στυλ Board to Board or Cable
στοίβαγμα Κατεύθυνση Male Pin Περιβάλλει 0.100" (2.54mm)
Τερματισμός ασπίδας Square Σειρά PH1
Διαχωρισμός γραμμών - Ζευγαρώματα Unshrouded Κατάσταση RoHS Bulk
Ρεύμα ρεύματος - Χαμηλή συχνότητα - Pitch - Σύνδεσμος 250V
Συνολικό μήκος επικοινωνίας 0.110" (2.79mm) Άλλα ονόματα Q6486344
Θερμοκρασία λειτουργίας -25°C ~ 85°C Αριθμός σειρών 1
Αριθμός θέσεων 16 Αριθμός Επαφές -
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο ευαισθησίας υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Υλικό ευφλεκτότητας Αξιολόγηση UL94 V-0 Υλικό - Μόνωση All
Κατασκευαστής Standard Lead Time 8 Weeks Αριθμός εξαρτήματος κατασκευαστή PH1-820/110-161
Μήκος - Post (ζευγάρωμα) - Διαφορικό μετάδοσης δεδομένων -
Ύψος μόνωσης 1.030" (26.16mm) Χαρακτηριστικά -
Διευρυμένη περιγραφή 16 Positions Header, Breakaway Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold Περιγραφή CONN HEADER 16POS VERT .1" GOLD
τρέχουσα Αξιολόγηση 3A Τρέχουσες - Max / Επικοινωνία -
Μήκος επαφής - Δημοσίευση 0.820" (20.83mm) Μήκος επαφής - Ζευγαρώματα -
Επαφή Φινίρισμα - Δημοσίευση Flash Επικοινωνία Φινίρισμα - Ζευγαρώματα 0.100" (2.54mm)