2225Y1K00100FCR
Knowles SyferKnowles Syfer
Knowles Syfer
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος CAP CER 2225
Φύλλα δεδομένων: 2225Y1K00100FCR.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
4000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 2225Y1K00100FCR Κατασκευαστής Knowles Syfer
Διαθέσιμη ποσότητα 20375 pcs Φύλλο δεδομένων 2225Y1K00100FCR.pdf
Σειρά * Επίπεδο ευαισθησίας υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατασκευαστής Standard Lead Time 8 Weeks Αριθμός εξαρτήματος κατασκευαστή 2225Y1K00100FCR
Διευρυμένη περιγραφή Ceramic Capacitor Περιγραφή CAP CER 2225
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
2225Y1K00100GCT
2225Y1K00100GCT
Περιγραφή: CAP CER 10PF 1KV C0G/NP0 2225
Σε απόθεμα: 24320 pcs
Κατεβάστε: 2225Y1K00100GCT.pdf
RFQ
2225Y1000824KXR
2225Y1000824KXR
Περιγραφή: CAP CER 0.82UF 100V X7R 2225