2220Y1K00331KDR
Knowles SyferKnowles Syfer
Knowles Syfer
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος CAP CER 330PF 1000V X7R 2220
Φύλλα δεδομένων: 2220Y1K00331KDR.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
4000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 2220Y1K00331KDR Κατασκευαστής Knowles Syfer
Περιγραφή CAP CER 330PF 1000V X7R 2220 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 43978 pcs Φύλλο δεδομένων 2220Y1K00331KDR.pdf
Τάση Αξιολόγηση - AC - Τάση - Ονομαστική 1000V (1kV)
Ανοχή 330pF Πάχος (Max) X7R (2R1)
Surface Mount Οικόπεδο - Μέγεθος / Διαστάσεις 0.224" L x 0.197" W (5.70mm x 5.00mm)
Σειρά FlexiCap™ Κατάσταση RoHS Tape & Reel (TR)
Πόλωση 2220 (5750 Metric) Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount, MLCC Επίπεδο ευαισθησίας υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατασκευαστής Standard Lead Time 8 Weeks Αριθμός εξαρτήματος κατασκευαστή 2220Y1K00331KDR
μόλυβδος Style 0.098" (2.50mm) Ύψος - Καθήμενοι (Max) -
Χαρακτηριστικά Soft Termination, Epoxy Mountable, High Temperature Ποσοστό αποτυχίας -
Διευρυμένη περιγραφή 330pF ±10% 1000V (1kV) Ceramic Capacitor X7R (2R1) 2220 (5750 Metric) ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) ±10%