2220Y0500153FFT
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος CAP CER 0.015UF 50V C0G/NP0 2220
Φύλλα δεδομένων: 2220Y0500153FFT.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 2220Y0500153FFT Κατασκευαστής Knowles Syfer
Περιγραφή CAP CER 0.015UF 50V C0G/NP0 2220 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 9098 pcs Φύλλο δεδομένων 2220Y0500153FFT.pdf
Τάση Αξιολόγηση - AC - Τάση - Ονομαστική 50V
Ανοχή 0.015µF Πάχος (Max) C0G, NP0
Surface Mount Οικόπεδο - Μέγεθος / Διαστάσεις 0.224" L x 0.197" W (5.70mm x 5.00mm)
Σειρά FlexiCap™ Κατάσταση RoHS Tape & Reel (TR)
Ρεύμα ρεύματος - Χαμηλή συχνότητα High Reliability, Boardflex Sensitive Ακροαματικότητα -
Πόλωση 2220 (5750 Metric) Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount, MLCC Επίπεδο ευαισθησίας υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατασκευαστής Standard Lead Time 8 Weeks Αριθμός εξαρτήματος κατασκευαστή 2220Y0500153FFT
μόλυβδος Style 0.098" (2.50mm) Ύψος - Καθήμενοι (Max) -
Χαρακτηριστικά Soft Termination, Epoxy Mountable, High Temperature Ποσοστό αποτυχίας -
Διευρυμένη περιγραφή 0.015µF ±1% 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 2220 (5750 Metric) ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) ±1%