2220JA250103KXTB17
Knowles SyferKnowles Syfer
2220JA250103KXTB17 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Knowles Syfer
Περιγραφή προϊόντος CAP CER 10000PF 250VAC X7R 2220
Φύλλα δεδομένων: 2220JA250103KXTB17.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 2220JA250103KXTB17 Κατασκευαστής Knowles Syfer
Περιγραφή CAP CER 10000PF 250VAC X7R 2220 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 78198 pcs Φύλλο δεδομένων 2220JA250103KXTB17.pdf
Τάση - Ονομαστική 250VAC Ανοχή 10000pF
Πάχος (Max) X7R Surface Mount Οικόπεδο -
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.224" L x 0.197" W (5.70mm x 5.00mm) Σειρά -
Κατάσταση RoHS Tape & Reel (TR) Ρεύμα ρεύματος - Χαμηλή συχνότητα Safety
Ακροαματικότητα X2 Πόλωση 2220 (5750 Metric)
Άλλα ονόματα 1608-1163-2 Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount, MLCC Επίπεδο ευαισθησίας υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατασκευαστής Standard Lead Time 9 Weeks Αριθμός εξαρτήματος κατασκευαστή 2220JA250103KXTB17
μόλυβδος Style 0.165" (4.20mm) Ύψος - Καθήμενοι (Max) -
Χαρακτηριστικά - Ποσοστό αποτυχίας -
Διευρυμένη περιγραφή 10000pF ±10% 250VAC Ceramic Capacitor X7R 2220 (5750 Metric) ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) ±10%