2220J1K00822GFT
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος CAP CER 8200PF 1000V C0G 2220
Φύλλα δεδομένων: 2220J1K00822GFT.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 2220J1K00822GFT Κατασκευαστής Knowles Syfer
Περιγραφή CAP CER 8200PF 1000V C0G 2220 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 16445 pcs Φύλλο δεδομένων 2220J1K00822GFT.pdf
Τάση Αξιολόγηση - AC - Τάση - Ονομαστική 1000V (1kV)
Ανοχή 8200pF Πάχος (Max) C0G, NP0
Surface Mount Οικόπεδο - Μέγεθος / Διαστάσεις 0.224" L x 0.197" W (5.70mm x 5.00mm)
Σειρά - Κατάσταση RoHS Tape & Reel (TR)
Ρεύμα ρεύματος - Χαμηλή συχνότητα High Reliability Ακροαματικότητα -
Πόλωση 2220 (5750 Metric) Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount, MLCC Επίπεδο ευαισθησίας υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατασκευαστής Standard Lead Time 8 Weeks Αριθμός εξαρτήματος κατασκευαστή 2220J1K00822GFT
μόλυβδος Style 0.098" (2.50mm) Ύψος - Καθήμενοι (Max) -
Χαρακτηριστικά Epoxy Mountable, High Temperature Ποσοστό αποτυχίας -
Διευρυμένη περιγραφή 8200pF ±2% 1000V (1kV) Ceramic Capacitor C0G, NP0 2220 (5750 Metric) ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) ±2%