1812Y0250563JFR
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος CAP CER 0.056UF 25V C0G/NP0 1812
Φύλλα δεδομένων: 1812Y0250563JFR.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
4000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 1812Y0250563JFR Κατασκευαστής Knowles Syfer
Περιγραφή CAP CER 0.056UF 25V C0G/NP0 1812 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 52132 pcs Φύλλο δεδομένων 1812Y0250563JFR.pdf
Τάση Αξιολόγηση - AC - Τάση - Ονομαστική 25V
Ανοχή 0.056µF Πάχος (Max) C0G, NP0
Surface Mount Οικόπεδο - Μέγεθος / Διαστάσεις 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
Σειρά FlexiCap™ Κατάσταση RoHS Tape & Reel (TR)
Ρεύμα ρεύματος - Χαμηλή συχνότητα Boardflex Sensitive Ακροαματικότητα -
Πόλωση 1812 (4532 Metric) Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount, MLCC Επίπεδο ευαισθησίας υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατασκευαστής Standard Lead Time 8 Weeks Αριθμός εξαρτήματος κατασκευαστή 1812Y0250563JFR
μόλυβδος Style 0.098" (2.50mm) Ύψος - Καθήμενοι (Max) -
Χαρακτηριστικά Soft Termination Ποσοστό αποτυχίας -
Διευρυμένη περιγραφή 0.056µF ±5% 25V Ceramic Capacitor C0G, NP0 1812 (4532 Metric) ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) ±5%