1812J4K00821MXT
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος CAP CER 1812
Φύλλα δεδομένων: 1812J4K00821MXT.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 1812J4K00821MXT Κατασκευαστής Knowles Syfer
Διαθέσιμη ποσότητα 91825 pcs Φύλλο δεδομένων 1812J4K00821MXT.pdf
Σειρά * Επίπεδο ευαισθησίας υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατασκευαστής Standard Lead Time 8 Weeks Αριθμός εξαρτήματος κατασκευαστή 1812J4K00821MXT
Διευρυμένη περιγραφή Ceramic Capacitor Περιγραφή CAP CER 1812
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
1812J4K00821KXR
1812J4K00821KXR
Περιγραφή: CAP CER 820PF 4KV X7R 1812
Σε απόθεμα: 82102 pcs
Κατεβάστε: 1812J4K00821KXR.pdf
RFQ
1812J5000100FFT
1812J5000100FFT
Περιγραφή: CAP CER 10PF 500V C0G/NP0 1812