1808JA250820FCRSP
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος CAP CER 1808
Φύλλα δεδομένων: 1808JA250820FCRSP.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
12000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 1808JA250820FCRSP Κατασκευαστής Knowles Syfer
Διαθέσιμη ποσότητα 54930 pcs Φύλλο δεδομένων 1808JA250820FCRSP.pdf
Σειρά * Επίπεδο ευαισθησίας υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατασκευαστής Standard Lead Time 9 Weeks Αριθμός εξαρτήματος κατασκευαστή 1808JA250820FCRSP
Διευρυμένη περιγραφή Ceramic Capacitor Περιγραφή CAP CER 1808
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
1808JA250820FCTSY2
1808JA250820FCTSY2
Περιγραφή: CAP CER 82PF 250V C0G/NP0 1808
Σε απόθεμα: 36788 pcs
Κατεβάστε: 1808JA250820FCTSY2.pdf
RFQ
1808JA250681MXTSY2
1808JA250681MXTSY2
Περιγραφή: CAP CER 680PF 250V X7R 1808
Κατεβάστε: 1808JA250681MXTSY2.pdf
RFQ
1808JA250820FCRSPU
1808JA250820FCRSPU