1808J2000472KDR
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος CAP CER 4700PF 200V X7R 1808
Φύλλα δεδομένων: 1808J2000472KDR.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 1808J2000472KDR Κατασκευαστής Knowles Syfer
Περιγραφή CAP CER 4700PF 200V X7R 1808 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 159503 pcs Φύλλο δεδομένων 1808J2000472KDR.pdf
Τάση Αξιολόγηση - AC - Τάση - Ονομαστική 200V
Ανοχή 4700pF Πάχος (Max) X7R
Surface Mount Οικόπεδο - Μέγεθος / Διαστάσεις 0.177" L x 0.079" W (4.50mm x 2.00mm)
Σειρά - Κατάσταση RoHS -
Ρεύμα ρεύματος - Χαμηλή συχνότητα High Reliability, Automotive Ακροαματικότητα AEC-Q200
Πόλωση 1808 (4520 Metric) Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount, MLCC Επίπεδο ευαισθησίας υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατασκευαστής Standard Lead Time 8 Weeks Αριθμός εξαρτήματος κατασκευαστή 1808J2000472KDR
μόλυβδος Style 0.079" (2.00mm) Ύψος - Καθήμενοι (Max) -
Χαρακτηριστικά Epoxy Mountable, High Temperature Ποσοστό αποτυχίας -
Διευρυμένη περιγραφή 4700pF ±10% 200V Ceramic Capacitor X7R 1808 (4520 Metric) ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) ±10%