1210Y6300562KXR
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος CAP CER 1210
Φύλλα δεδομένων: 1210Y6300562KXR.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 1210Y6300562KXR Κατασκευαστής Knowles Syfer
Διαθέσιμη ποσότητα 208048 pcs Φύλλο δεδομένων 1210Y6300562KXR.pdf
Τάση Αξιολόγηση - AC - Τάση - Ονομαστική 630V
Ανοχή 5600pF Πάχος (Max) X7R (2R1)
Surface Mount Οικόπεδο - Μέγεθος / Διαστάσεις 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Σειρά FlexiCap™ Κατάσταση RoHS Tape & Reel (TR)
Ακροαματικότητα AEC-Q200 Πόλωση 1210 (3225 Metric)
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount, MLCC
Επίπεδο ευαισθησίας υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 8 Weeks
Αριθμός εξαρτήματος κατασκευαστή 1210Y6300562KXR μόλυβδος Style 0.079" (2.00mm)
Ύψος - Καθήμενοι (Max) - Ποσοστό αποτυχίας -
Διευρυμένη περιγραφή 5600pF ±10% 630V Ceramic Capacitor X7R (2R1) 1210 (3225 Metric) ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) ±10%