1210Y2500333MDR
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος CAP CER 0.033UF 250V X7R 1210
Φύλλα δεδομένων: 1210Y2500333MDR.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 1210Y2500333MDR Κατασκευαστής Knowles Syfer
Περιγραφή CAP CER 0.033UF 250V X7R 1210 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 93741 pcs Φύλλο δεδομένων 1210Y2500333MDR.pdf
Τάση Αξιολόγηση - AC - Τάση - Ονομαστική 250V
Ανοχή 0.033µF Πάχος (Max) X7R
Surface Mount Οικόπεδο - Μέγεθος / Διαστάσεις 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Σειρά FlexiCap™ Κατάσταση RoHS -
Ρεύμα ρεύματος - Χαμηλή συχνότητα High Reliability, Automotive Ακροαματικότητα AEC-Q200
Πόλωση 1210 (3225 Metric) Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount, MLCC Επίπεδο ευαισθησίας υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατασκευαστής Standard Lead Time 8 Weeks Αριθμός εξαρτήματος κατασκευαστή 1210Y2500333MDR
μόλυβδος Style 0.079" (2.00mm) Ύψος - Καθήμενοι (Max) -
Χαρακτηριστικά Epoxy Mountable, High Temperature Ποσοστό αποτυχίας -
Διευρυμένη περιγραφή 0.033µF ±20% 250V Ceramic Capacitor X7R 1210 (3225 Metric) ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) ±20%