1210Y1K00102JFR
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος CAP CER 1000PF 1KV C0G/NP0 1210
Φύλλα δεδομένων: 1210Y1K00102JFR.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
16000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 1210Y1K00102JFR Κατασκευαστής Knowles Syfer
Περιγραφή CAP CER 1000PF 1KV C0G/NP0 1210 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 118773 pcs Φύλλο δεδομένων 1210Y1K00102JFR.pdf
Τάση Αξιολόγηση - AC - Τάση - Ονομαστική 1000V (1kV)
Ανοχή 1000pF Πάχος (Max) C0G, NP0
Surface Mount Οικόπεδο - Μέγεθος / Διαστάσεις 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Σειρά FlexiCap™ Κατάσταση RoHS Tape & Reel (TR)
Ρεύμα ρεύματος - Χαμηλή συχνότητα High Reliability, Automotive Ακροαματικότητα -
Πόλωση 1210 (3225 Metric) Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount, MLCC Επίπεδο ευαισθησίας υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατασκευαστής Standard Lead Time 8 Weeks Αριθμός εξαρτήματος κατασκευαστή 1210Y1K00102JFR
μόλυβδος Style 0.079" (2.00mm) Ύψος - Καθήμενοι (Max) -
Χαρακτηριστικά Epoxy Mountable, High Temperature Ποσοστό αποτυχίας -
Διευρυμένη περιγραφή 1000pF ±5% 1000V (1kV) Ceramic Capacitor C0G, NP0 1210 (3225 Metric) ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) ±5%