1210J0160220KCT
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος CAP CER 1210
Φύλλα δεδομένων: 1210J0160220KCT.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
4000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 1210J0160220KCT Κατασκευαστής Knowles Syfer
Διαθέσιμη ποσότητα 179211 pcs Φύλλο δεδομένων 1210J0160220KCT.pdf
Τάση Αξιολόγηση - AC - Τάση - Ονομαστική 16V
Ανοχή 22pF Πάχος (Max) C0G, NP0
Surface Mount Οικόπεδο - Μέγεθος / Διαστάσεις 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Σειρά - Κατάσταση RoHS Tape & Reel (TR)
Ακροαματικότητα - Πόλωση 1210 (3225 Metric)
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount, MLCC
Επίπεδο ευαισθησίας υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 8 Weeks
Αριθμός εξαρτήματος κατασκευαστή 1210J0160220KCT μόλυβδος Style 0.079" (2.00mm)
Ύψος - Καθήμενοι (Max) - Ποσοστό αποτυχίας -
Διευρυμένη περιγραφή 22pF ±10% 16V Ceramic Capacitor C0G, NP0 1210 (3225 Metric) ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) ±10%