1206Y2500271JXT
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος CAP CER 1206
Φύλλα δεδομένων: 1206Y2500271JXT.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
5000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 1206Y2500271JXT Κατασκευαστής Knowles Syfer
Διαθέσιμη ποσότητα 250789 pcs Φύλλο δεδομένων 1206Y2500271JXT.pdf
Τάση Αξιολόγηση - AC - Τάση - Ονομαστική 250V
Ανοχή 270pF Πάχος (Max) X7R (2R1)
Surface Mount Οικόπεδο - Μέγεθος / Διαστάσεις 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Σειρά FlexiCap™ Κατάσταση RoHS Tape & Reel (TR)
Ακροαματικότητα AEC-Q200 Πόλωση 1206 (3216 Metric)
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount, MLCC
Επίπεδο ευαισθησίας υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 8 Weeks
Αριθμός εξαρτήματος κατασκευαστή 1206Y2500271JXT μόλυβδος Style 0.063" (1.60mm)
Ύψος - Καθήμενοι (Max) - Ποσοστό αποτυχίας -
Διευρυμένη περιγραφή 270pF ±5% 250V Ceramic Capacitor X7R (2R1) 1206 (3216 Metric) ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) ±5%