1206Y2500222KCR
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος CAP CER 1206
Φύλλα δεδομένων: 1206Y2500222KCR.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
20000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 1206Y2500222KCR Κατασκευαστής Knowles Syfer
Διαθέσιμη ποσότητα 214653 pcs Φύλλο δεδομένων 1206Y2500222KCR.pdf
Τάση Αξιολόγηση - AC - Τάση - Ονομαστική 250V
Ανοχή 2200pF Πάχος (Max) C0G, NP0
Surface Mount Οικόπεδο - Μέγεθος / Διαστάσεις 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Σειρά FlexiCap™ Κατάσταση RoHS Tape & Reel (TR)
Ακροαματικότητα - Πόλωση 1206 (3216 Metric)
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount, MLCC
Επίπεδο ευαισθησίας υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 8 Weeks
Αριθμός εξαρτήματος κατασκευαστή 1206Y2500222KCR μόλυβδος Style 0.063" (1.60mm)
Ύψος - Καθήμενοι (Max) - Ποσοστό αποτυχίας -
Διευρυμένη περιγραφή 2200pF ±10% 250V Ceramic Capacitor C0G, NP0 1206 (3216 Metric) ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) ±10%